(096) 912-37-10, (066) 175-41-08
Замовити зворотній дзвінок
ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ГОДИННИКИ!
30 РОКІВ НА РИНКУ, КРАЩА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ!

 

 

 

 

 

 

 

Годинник Кандіно в інтернет-магазині швейцарських годинників

 

 

 

 

Годинники Джовісса в інтернет-магазині швейцарських годинників

 

 

 

 

 

Годинники Фестіна в інтернет-магазині швейцарських годинників

 

 

 

 

Годинник Ягуар в інтернет-магазині швейцарських годинників

 

 

 

 

 

 

Годинник Старіон в інтернет-магазині швейцарських годинників

 

 

 

 

 

 

 

Годинник Мартін Феррер в інтернет-магазині швейцарських годинників Женева

Швейцарський годинник

Планетний ритм, це той ритм, якому завжди підпорядковується наше життя: сходи та заходи сонця, підйом і відхід до сну, початок і кінець робочого дня. Час – це чудовий механізм, що допомагає нам орієнтуватися в цьому циклі. Воно йде тихо і майже невідчутно в шумі вулиць мегаполісів, і разом із ним рухаємося ми. Серед багатьох годинникових механізмів, вироблених у світі, зроблені в Швейцарії завжди вирізняються високою якістю, точністю та витонченістю дизайну.

Завдяки таланту майстрів швейцарський годинник заслужив особливе маркування «Swiss Made». Вона говорить про те, що всі деталі та їх складання виробляються у Швейцарії, та гарантує дотримання всіх технологічних стандартів.

Термін «Зроблено у Швейцарії» - це не просто ще один товарний знак, що позначає місце походження, але, що важливіше, знак схвалення і знак якості, визнаний у всьому світі. Сьогодні більше половини всіх розкішних годинників (брендів) виробляються в Швейцарії. З погляду майстерності іноді цю групу виробників відрізняє невелика різниця. Це також зазвичай є причиною того, що більшість людей приймають рішення за або проти годинникової марки, ґрунтуючись виключно на низці об'єктивних критеріїв, а більшою мірою через «м'які» факторів, таких як суспільний імідж, пов'язаний із швейцарським виробником.

Купити годинник у Києві

Звіряючи час, ми складаємо ділові розклади, вирішуємо побутові питання та плануємо дозвілля. Щоб бути пунктуальним можна купити годинник у Києві в нашому магазині, здійснюючи таку покупку ви отримаєте стильний аксесуар або елемент інтер'єру і завжди знатимете точний час. Висока якість виробів з маркою «Swiss Made» ставить досить високу ціну, але вона не зменшує кількість бажаючих купити швейцарський годинник оригінал у Києві та Україні, адже він не тільки показує точний час, а й підкреслює респектабельність, успішність та витончений смак їх власників. Наш інтернет магазин швейцарського годинника в Києві ознайомить Вас з моделями інтер'єрного та наручного годинника, механічного та кварцового, виконаного в різних стилях: класичному, спортивному та з креативним дизайном. Всі моделі водонепроникні (деякі спортивні моделі мають водонепроникність до 100М), у багатьох є такі корисні функції, як індикатор дати, секундомір, хронограф, тахіметрична шкала, підсвічування та ін. Купити наручний годинник в Україні за вигідною ціною можна у нашому магазині GENEVA.< /p>

Купити швейцарський годинник

Оригінальний швейцарський годинник Київ – пропозиція від інтернет-магазину «Женева». Серед безлічі годинникових механізмів саме ті, що зроблено цією країною, вважаються найкращими з найкращих. Деякі аксесуари створюються більш ніж зі ста мініатюрних деталей вручну, що під силу тільки досвідченим майстрам.

Ви зможете тут вибрати за такими критеріями швейцарський годинник: бренди, статева приналежність (для чоловіків чи жінок), дизайн моделі, форма корпусу, тип механізму, матеріал браслета, вартість. Тут пропонуються різні марки швейцарського годинника, надійність якого перевірена часом.

Швейцарський годинник Україна

Швейцарський годинник – синонім надійності, точності, особливого статусу їхнього власника. Безліч успішних бізнесменів, видатних артистів, популярних діячів політики та інших сфер діяльності обирають аксесуари, виготовлені саме в цій країні. Їх не потрібно представляти і рекламувати, немає потреби переконувати в їх високій якості, адже вони самодостатні власними силами і впізнавані.

Такий аксесуар користується популярністю у всьому світі вже не одне десятиліття. Сьогодні придбати їх можна у різних куточках планети. Не виняток і наша країна. І, головне, що тепер у кожного шанувальника швейцарської надійності є можливість купити годинник в Україні, не боячись натрапити на підробку. Адже наш магазин швейцарського годинника Київ пропонує лише справжню продукцію.

«Іти в ногу з часом» пропонує магазин ЖЕНЕВА та купити швейцарський годинник у Києві та Україні за оптимальною ціною. У нашому каталозі представлені швейцарські годинники - бренди: Jowissa, CANDINO, FESTINA, JOWISSA у вигляді інтер'єрного та наручного годинника, а також ексклюзивні аксесуари та подарунки. Асортимент постійно оновлюється. Зручний функціонал нашого сайту дозволить легко та швидко вибрати та купити наручний годинник в Україні. Якщо є питання, наші консультанти завжди готові відповісти на них.

Швейцарський годинник оригінал

Швейцарський годинник оригінал не може бути дешевим. Ціна їх залежить від таких основних параметрів:

  • відомість бренду;
  • складність механізму годинників;
  • метал з якого зроблено годинник;
  • прикраси та коштовне каміння на виробі.

Як і будь-який високоякісний і затребуваний виріб, швейцарський годинник намагається підробляти. Але оригінальний аксесуар має свої відмінні риси та особливості, які залишають недорогі репліки далеко позаду. Для такої продукції, виробленої у найстабільнішій країні світу, характерна низка параметрів та переваг. І перш ніж купити швейцарський годинник Київ, варто про нього знати:

Оригінал має маркування «Swiss Made». Це означає, що механізм збирається на території Швейцарії, відповідає всім технологічним стандартам, перевірений на точність та надійність. Якщо говорити інакше, то це гарантія бездоганної якості. Модель складається, як мінімум, із 50-60% швейцарських комплектуючих. Годинник збирається з деталей високої якості з використанням кращих матеріалів – прозорого, неймовірно стійкого та дуже міцного скла (мінерального з напиленням або сапфіровим), міцної сталі, з якої виробляються корпуси та браслети.

Аксесуари переважно виконуються у традиційному дизайні, але у продажу також є моделі, створені відповідно до сучасних модних тенденцій. Залежно від бренду на годинник поширюється на кілька років міжнародна гарантія. Але, щоб придбати справді оригінальний аксесуар, замовляйте товар в офіційних магазинах із перевіреною репутацією.

Магазин швейцарського годинника Україна

Інтернет-магазин швейцарських годинників в Україні пропонує багатий асортимент продукції. У каталозі магазину представлено різноманітність моделей для жінок та чоловіків, виконаних у традиційному та сучасному дизайнах. Тут ви знайдете такі бренди швейцарського годинника, як CANDINO, CENTURY, FESTINA, JAGUAR, JOWISSA. Кожен товар має персональний паспорт, де міститься інформація про найменування годинникового механізму. Покупці можуть бути абсолютно впевненими, що набувають оригіналу.

Якщо ви зайшли в інтернет-магазин швейцарських годинників в Україні та потребуєте допомоги кваліфікованих консультантів, менеджери магазину «Женева» завжди готові надати її. А ще у нас постійно проводяться різноманітні акції та діють знижки на певні категорії товарів, що дозволять вам робити вигідніші покупки.

2009-2024
Створення сайту Limenet